Kursy walut: 1 USD = 3.76 PLN; 1 EUR = 4.61 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Webtel - Interactive Solutions

Webtel - Interactive Solutions
Rodzaj działalności: Usługi
Zakres działalności: Rynek lokalny
Liczba pracowników: 11 - 50
Roczna sprzedaż: Euro 500.000 – 1.000.000
Rok założenia: 2000
Kategorie:

Informatyka

Usługi dla firm

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Webtel - Interactive Solutions oferuje nowatorskie rozwiązania marketingowe i teleinformatyczne umożliwiające interaktywną wielokanałową komunikację oraz budowę relacji firm z klientami i kontrahentami.

Specjalizujemy się w młodych, rozwojowych mediach jak: www, e-mail, telefon, IVR, SMS/MMS. Do naszych największych osiągnięć należą przedsięwzięcia integrujące wszystkie wymienione kanały - interaktywne programy lojalnościowe i motywacyjne oraz systemy CRM-owe dużych przedsiębiorstw. W wyniku rosnącego zainteresowania technologiami mobilnymi realizujemy coraz więcej projektów SMS-owych, typu: kampanie, promocje, loterie, konkursy, sondy i inne. Do naszych stałych zadań należy projektowanie i budowa serwisów www, w tym: stron firmowych, wortali, sklepów internetowych oraz opratych na bazach danych internetowych stron programów lojalnościowych.

Oferujemy zarówno realizację projektów od A do Z (planowanie, kreacja, wdrożenie, prowadzenie, raportowanie), jak i wsparcie technologiczne dla partnerów, na przykład agencji reklamowych. Nasze doświadczenie teleinformatyczne poprate jest serią autorskich systemów UNICALL, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie profesjonalnej obsługi kontaktu, tj.: w działach marketingu, obsługi klienta, handlowych, na recepcji, w call/contact centers.

Firma Webtel - Interactive Solutions zdobyła prestiżowe nagrody: Złotą Słuchawkę 2002 i Złotą Strzałę 2004 za przedsięwzięcia marketingowe oraz LAUR INFOTELA 2004 dla UNICALL CTIContact za najlepszy system telekomunikacyjny w 2003 roku.

Do grona naszych Klientów należą między innymi: BMW Polska, Call Center Poland S.A., Daewoo Electronics Polska, Fujitsu Siemens Computers, Nestlé Polska, Scan Holiday Travel, Skandia Życie S.A.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Młynarska 42
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:01-171
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 2574300
Faks: +48 22 2574301

Internet

Strona WWW:www.webtel.pl
Prezentacja:www.webtel.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Bartosz Ratajewski
Telefon stacjonarny: +48 22 2574326
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję